Ocet jabłkowy z miodem i imbirem w leczeniu skutków sylwestrowej zabawy zakrapianej alkoholem

Już jutro pożegnamy stary, a powitamy Nowy Rok z nadzieją, że będzie dla nas bardziej łaskawy. Jutro wszystkie troski zostawimy za sobą i oddamy się zabawie, bo na to przecież zasłużyliśmy, pracując ciężko przez cały rok! Sylwestrowe bale najczęściej kojarzą się nie tylko z pysznymi przekąskami i tańcami do rana, ale także z licznymi trunkami. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby skutki, które większość z imprezowiczów odczuje już jutro.. Jest sposób by im zapobiec i wcale nie chodzi tu o rezygnację z zabawy! Jeśli chcesz uniknąć przykrych dolegliwości, postaw na naturalny, ekologiczny ocet jabłkowy z miodem i imbirem. Pyszny i skuteczny!

Przykre dolegliwości po spożyciu alkoholu

Zna je większość z nas. Ból głowy, wymioty, mdłości, ogólne poczucie zmęczenia to skutki odwodnienia, do którego dochodzi w wyniku spożycia zbyt dużej ilości alkoholu. Dlaczego tak się dzieje? Chodzi tu przede wszystkim o to, że enzymy wytwarzane przez wątrobę mają do wykonania trudne zadanie –przetwarzają wypity alkohol w aldehyd octowy. To właśnie główny powód, dla którego po suto zakrapianej imprezie czujemy się po prostu źle. Z tym odczuciem można walczyć, stosując ocet jabłkowy.

Ocet jabłkowy w leczeniu kaca

Ocet jabłkowy potrafi doskonale odkwasić organizm. Znacząco wspiera procesy trawienia, dzięki czemu organizm o wiele szybciej pozbywa się wszelkich toksyn. Alkohol zakwasza organizm, osłabiając jego zdolności do regeneracji. Poza tym, zawiera on w sobie cenne składniki mineralne, które są wypłukiwane przez alkohol – potas, pektyny czy witaminy A, B, C i E. To dlatego ocet jabłkowy jest zalecany do zastosowania w leczeniu kaca.

Imbir i jego działania regeneracyjne

Na kaca doskonale działa także imbir. Ma on działanie przeciwwymiotne, redukuje mdłości, a do tego pobudza działanie enzymów trawiennych i neutralizuje kwasy żołądkowe. Oczyszcza organizm, spala toksyny, a do tego doskonale odtruwa. To dlatego na kaca polecamy ocet jabłkowy właśnie z dodatkiem imbiru.

Jak na kaca działa miód?

Miód stanowi dla organizmu cenne źródło glukozy. Podnosi poziom cukru we krwi, dzięki czemu organizm łatwiej radzi sobie ze zmęczeniem i przyspieszonym tętnem, które bardzo często występuje po spożyciu nadmiernych ilości alkoholu. Dzięki wysokiej zawartości cukrów, a konkretniej węglowodanów, woda jest lepiej absorbowana przez organizm, co sprawia, że o wiele szybciej dochodzimy do siebie.

Ocet jabłkowy z miodem i imbirem jako remedium na skutki nadużycia alkoholu

Ocet jabłkowy z miodem i imbirem zawiera w sobie wszystkie wyżej wymienione składniki, dzięki czemu stanowi skuteczny ratunek w walce z poalkoholowymi dolegliwościami. Jak go stosować? Wystarczy, że do szklanki nalejesz przegotowaną wodę, do której następnie dodasz dwie duże łyżki octu jabłkowego i soku z cytryny. Taki koktajl wypij najlepiej od razu po przebudzeniu. Istnieje duża szansa, że po chwili poczujesz się znacznie lepiej! Ocet jabłkowy dostępny w naszym sklepie jest w pełni naturalny i ekologiczny, dzięki czemu zachowuje wszystkie swoje wspaniałe właściwości. Jest tworzony w naturalny sposób, nie jest filtrowany ani oczyszczany, a w jego składzie nie znajdziesz żadnych sztucznych ulepszaczy.

Życzymy Ci wspaniałej, szampańskiej zabawy i jak najmniej przykrych dolegliwości, a Nowy Rok niech będzie o wiele lepszy od tego, który właśnie mija!

https://sosta.pl/ocet/ocet-jablkowy-z-miodem-i-imbirem/

Darmowa dostawa od 200 zł

Ostatnio w sklepie pojawiły się:

 • sos paprykowy
  Musztardy i sosy

  Sos paprykowy Sosta 200 g

  24,90  Kup teraz
 • musztarda z cebulką
  Musztardy i sosy

  Musztarda z cebulką Sosta

  od 13,90  Kup teraz
 • masło klarowane
  Masło klarowane

  GHEE masło klarowane 700 ml

  64,90  Kup teraz
 • Masło klarowane

  Zestaw GHEE masło klarowane 6x700ml

  353,90  Kup teraz

Szanowni Państwo!

Niedawno uruchomiliśmy nową stronę internetową. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby działała bez zarzutów. Mamy nadzieję, że korzystanie z niej będzie przyjemniejsze, a składanie zamówień bezpieczniejsze, prostsze i szybsze.

Jeśli zauważą Państwo błędy techniczne, wizualne lub tekstowe w obrębie strony, będziemy wdzięczni za ich zgłoszenie na [eeb_content]biuro@sosta.pl[/eeb_content]

Dziękujemy!